FAQ

 • Praca jako niania
 • Rekrutacje
 • Inne pytanie
Expand All | Collapse All
 • 1. Czy praca w Nanny Express jest legalna?
   

  Oczywiście, praca oferowana przez Nanny Express jest w pełni legalna. Nasza firma istnieje na rynku od 14 lat. Oferujemy tylko legalne zatrudnienie, opłacamy wszelkie konieczne świadczenia (podatki i składki ZUS) w Polsce. Każda opiekunka i każdy opiekun jest zatrudniany w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 80 Times
 • 2. Na czym polega praca niani?
   

  Niania z Nanny Express to profesjonalna, miła i kreatywna opiekunka dla Twojego dziecka. Posiada wykształcenie pedagogiczne i co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego. Zapewnia najlepszą opiekę i kreatywną zabawę, dbając o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Stymuluje rozwój intelektualny dostosowując gry i zabawy a także dietę do wieku i możliwości dziecka

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 70 Times
 • 3. Do jakich osób kierowana jest oferta pracy w charakterze opiekunki?
   

  Oferta pracy kierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn (bez względu na wiek), posiadających doświadczenie w opiece nad dziećmi. Jako doświadczenie rozumiana jest opieka nad najmłodszymi ( w rodzinie, prywatnie lub w placówkach edukacyjnych)

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 74 Times
 • 4. Nie posiadam doświadczenia w opiece nad dziećmi czy mimo to mogę zostać nianią?
   

  Doświadczenie w opiece jest wymogiem, który każdy z kandydatów na Opiekuna / Opiekunkę powinien spełniać. Doświadczenie to również wiedza, pewność oraz komfort pracy w charakterze opiekunki a przede wszystkim naturalne cech do pracy z dziećmi. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w opiece, a chcesz pracować jako babysitter, możesz skorzystać  z naszych szkoleń z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa i opieki dzieciom w różnym wieku.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 73 Times
 • 5. Czy muszę znać język obcy?
   

  Około połowa rodzin, z którymi współpracujemy jest obcojęzyczna, dlatego zatrudniamy osoby zarówno z językiem polskim jak i językami obcymi.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 64 Times
 • 6. Ile mogę zarobić jako opiekunka/opiekun?
   

  Zarobki opiekunów w głównym stopniu zależą od kwalifikacji i doświadczenia w opiece nad dziećmi. Proponowana kwota wynagrodzenia przedstawiana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 93 Times
 • 7. Jakie mam możliwości rozwoju zawodowego w Nanny Express?
   

  W Nanny Express dbamy o rozwój zawodowy swoich pracowników, bacznie przyglądając się zdobywanym umiejętnościom i kolejnym etapom Twojej edukacji oferując Ci  coraz bardziej wymagające kontrakty/zlecenia. Zależy nam na jak najdłuższej współpracy.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 75 Times
 • 1. Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny?
   

  Po I etapie rozmowy rekrutacyjnej możesz zostać zaproszona/y na kolejne spotkanie w celu wypełnienia testu psychologicznego niezbędnego do zakończenia procesu rekrutacyjnego.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 51 Times
 • 2. Co zabrać ze sobą na rozmowę rekrutacyjną?
   

  Na rozmowę zabierz ze sobą wszystkie certyfikaty i referencje dotyczące Twojego doświadczenia w opiece nad dziećmi. Przygotuj numery kontaktowe do byłego pracodawcy lub do rodziców których dzieci były pod Twoją opieką.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 46 Times
 • 3. Jak wygląda proces rekrutacyjny?
   

  Chcemy Cię poznać a przebieg Twojej kariery zawodowej jest dla nas ciekawy dlatego w pierwszej kolejności prosimy o przesłanie swojego CV.

  Po zapoznaniu się z CV zapraszamy Cię na spotkanie do naszej siedziby. Jeżeli mieszkasz daleko poza Warszawą, chętnie korzystamy z nowoczesnych narzędzi online, prowadząc rozmowę za pośrednictwem komunikatorów internetowych – Skype, Whatsapp.

  Jeśli masz taką możliwość, niezbędnym jest przekazanie Nanny Express kontaktu do rodziny, z którą współpracowałaś w ostatnim czasie. Potwierdzimy za Ciebie i dla Ciebie referencje.

  Po spotkaniu/rozmowie zapraszamy Cię na kolejne spotkanie, na którym będziesz miał/a możliwość wypełnienia testu psychologicznego.

  W zależności od Twojego doświadczenia i Twoich kompetencji przedstawiamy Ci aktualne oferty pracy. Jeśli spełniają Twoje oczekiwania, organizujemy dla Ciebie spotkanie z daną rodziną. Jeśli po spotkaniu obie strony podejmą decyzję o rozpoczęciu współpracy, zostajesz zatrudniona/y i rozpoczynasz pracę.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 49 Times
 • 1. Czy musze płacić za szkolenia?
   

  Proponowane szkolenie przez Nanny Express jest bezpłatne – jest ono w całości finansowane przez Nanny Express dla wszystkich osób, które podejmą z nami współpracę w charakterze opiekunki/opiekuna. To nasza inwestycja w ludzi – w wykwalifikowany personel opiekunek i opiekunów.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 26 Times
 • 2. Jak długo czekam na ofertę pracy?
   

  Wszystko zależy od Twojej dostępności  i preferencji rodziców co do daty rozpoczęcia współpracy. Przedstawiając Ci daną ofertę pracy, zawsze pytamy o to kiedy możesz rozpocząć współpracę z rodzicami i informujemy od kiedy rodzina chce powierzyć dziecko pod Twoją opiekę.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 32 Times
 • 3. Czy w niedziele lub po godzinach pracy mogę skontaktować się z pracownikiem Nanny Express?
   

  TAK o każdej porze dnia i nocy w nagłych wypadkach przy telefonie alarmowym czuwa pracownik Nanny Express.

  Was this answer helpful ? Yes / No
  Viewed 31 Times